Popis příjezdových cest

Příjezd od Brna ( od Přerova)

Po silnici I/50, resp. I/55 ze směru od Přerova, projedete Starým Městem do Uherského Hradiště, přejedete přes řeku Moravu rovně na semaforu a zařadíte se do pravého jízdního pruhu, na dalších světelných křižovatkách projedete rovně ( 4x ) .Za čtvrtým semaforem se zařaďte do levého jízdního pruhu. Dále se před Vámi objeví výstražné semafory hasičů, na této křižovatce se dáte vlevo a na další křižovatce vpravo. Po cca 20m je vlevo naše firma.

Příjezd od obce Kunovice

Po silnici I/50 od Uherského Brodu, resp. I/55 od Hodonína, projedete kolem čerpacích stanic ÖMV vpravo a pote bude ÖMV i vlevo a pokračujete k centru Uherského Hradiště, pokud možno pravým jízdním pruhem. po pravé ruce minete obchodní centrum TESCO, před Vámi se objeví výstražné semafory hasičů, na této křižovatce odbočíte vpravo a na další křižovatce vpravo. Po cca 20m je vlevo naše firma.

Příjezd od Zlína přes Březolupy

Po vjezdu do Uherského Hradiště, městské části Jarošov (po levé straně vozovky je stary pivovar, po pravé straně vozovky cca 10 m řeka Morava), pak po 1,5 km míjíte čerpací stanici Benzina a po asi 500m dojedete na kruhový objezd, tam pokračujete rovně. Po příjezdu k hlavní křižovatce odbočte vlevo, na další světelné křižovatce projedete rovně. Dále se před Vámi objeví výstražné semafory hasičů, na této křižovatce se dáte vlevo a na další křižovatce vpravo. Po cca 20m je vlevo naše firma.

ILMODO

..